Inzercia - Zoznam článkov

 • Výhody inzercie

  ľubovoľné nastavenie platnosti (i neobmedzená platnosť inzerátu) ľubovoľné nastavenie stavu inzerátu (inzerát je možné pozastaviť alebo publikovať) možnosť výberu neobmedzeného počtu lokalít (geografické zacielenie inzerátu) až 3 kategórie inzerá... čítať ďalej »

 • Výkup starožitností

  Ponúknite Vaše starožitnosti do výkupu starožitností. Vložte svoju starožitnosť zadarmo na stránku MojeStarozitnosti.sk - burzu starožitností, pridajte fotografie a detailný popis starožitnosti a predávajte svoje starožitnosti. Vložiť starožitnosť do výk... čítať ďalej »

 • Návod ako podať inzerát zdarma

  Vitajte na serveri MojeStarozitnosti.sk - bezplatnom bazare a inzercii pre firmy i verejnosť. Pre našich užívatelov sme pripravili komplexný návod, ako vložiť Nový inzerát pre predaj a nákup vecí a zvierat, výmenu tovaru a sprostredkovanie služieb. Inzerá... čítať ďalej »

 • Podmienky použitia inzercie

  Na serveri MojeStarozitnosti.sk je možné bezplatne inzerovať súkromnú a firemnú inzerciu. Na serveri MojeStarozitnosti.sk je zakázané inzerovať: webové služby, webové stránky, logá firiem apod. chudnutie pôžičky, úvery, oddlženie, dlžob... čítať ďalej »